Святочны канцэрт
Са святам 8 сакавіка!
Республиканская акция МЧС «День безопасности. Внимание всем!»
Единый день безопасности в детском саду
Тыдзень нямецкай мовы
Республиканская акция «Единый день безопасности» пройдет с 20...
Тренинговая программа "Предпринимательство и лидерство"

                      Расклад вучэбных заняткаў  на другое паўгоддзе

                                           2020/2021 навучальнага года

 

V

VI

VII

VIII

IX

 

1

руская літаратура

ням мова. фіз.культ і зд. гісторыя Бел. біялогія

панядзелак

 

 

2

руская мова

фіз.культ і зд.

біялогія

матэматыка

ням. мова

3

матэматыка

матэматыка

хімія

фіз.к.і зд.

бел.мова.

4

ням. мова

бел.мова

матэматыка

хімія

фіз.к.і хд.

5

фіз.культ. і здароўе

бел.літ.

гіст. Беларусі

біялогія

матэматыка

6

геаграфія

бел.літ.

7

   

   

1

бел.літарат.

гісторыя Бел.

бел. літ

руск.літ

біялогія

 

аўторак

2

беларуская мова

матэматыка

руск. мова

пр.н/ням.мова

с.гісторыя

3

руск мова

руск мова

бел. мова

пр.нав./ням.м.

хімія

4

прац. навуч.

бел.мова

біялогія

матэматыка

 матэматыка

5

матэматыка

ням мова

матэматыка

фізіка

пр.нав.

6

с.гісторыя

пр.нав

інфарм.- 1

бел. мова

ням. мова

 

7

  пр.нав.

     

1

бел.мова

сусв.гісторыя

руская мова

геаграфія

фіз. культ. і здар.

 

 

серада

 

2

руская мова

руская мова

фіз.культ.

матэматыка

матэматыка

3

фіз.культ і зд.

матэматыка

фізіка

руск мова

руская мова

4

матэматыка

фіз.культ і зд.

матэматыка

фізіка

руск. літ.

5

чал.і свет

руск.літ.

сусв гіст.

фіз.культ.

ням.мова

6

 геаграфія

пр.нав.

ням мова/інф.

фізіка

 

7

 

 інфармат.-1

 пр.нав.

мастацтва

гісторыя Бел.

     

чацвер

 

 

1

АБЖ

мастацтва

руск.літ.

с.гісторыя

геаграфія

2

матэматыка

матэматыка

ням мова

руск мова

руск.мова

3

с.гісторыя

руская мова

матэматыка

хімія

інфарматыка

4

руск літ.

бел.мова

мастацтва

матэматыка

матэматыка

5

ням.мова

бел.літ

геграфія

руск.літ.

хімія

6

кл. гадзіна

кл. гадзіна

кл. гадзіна

кл.гадзіна

кл.гадзіна

7

     інфарм -2

ням.мова-2 

1

гадз. зд. і сп.

руск.літаратура

бел.літ

біялогія

грамадазнаўства

пятніца

 

 

 

 

2

матэматыка

біялогія

бел. мова

інф./ням.мова

гадз.зд.і сп.

3

бел. мова

гадз.зд.і сп.

матэматыка

белар.мова

матэматыка

4

ням.мова

ням.мова

фізіка

матэматыка

бел.мова

5

мастацтва

матэматыка

гадз.зд.і сп.

бел.літ

фізіка

6

бел.літар.

 інфарм -2

ням.мова

гадз.зд.і сп

бел.літ

 

7

     

 сусв.гісторыя  

 

             

                                                        Графік работы аб’яднанняў  па інтарэсах 

Дзень тыдня

Назва

Час правядзення

Кіраўнік

Аўторак

Гурток “Юныя фалькларысты”

(1 падгр.)

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

13.50-14.35

Саковіч Г.П.

Гурток "Аэробіка”

14.45-15.30

Саковіч Г.П.

Серада

Гурток “Юныя фалькларысты”

(2 падгр.)

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

13.50-15.30

Саковіч Г.П.

   

 

Гурток “Вясёлыя мастакі”

15.45-16.20

16.20-16.30 перапынак

16.30-17.05

Давыдзёнак Т.Б.

Чацвер

Гурток “Юныя фалькларысты”

(1 падгр.)

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

13.50-14.35

Саковіч Г.П.

Гурток “Дэкаратыўны дызайн”

13.50-14.35

14.35-14.45 перапынак

14.45-15.30

Давыдзёнак Т.Б.

Гурток “Юныя фалькларысты”

(2 падгр.)

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі)

14.45-15.30

Саковіч Г.П.

Пятніца

Гурток “Вакальны”

14.45-15.30

Саковіч Г.П.

Гурток “Турызм і спартыўнае арыентаванне”

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

14.45-15.30

15.30-15.45 перапынак

15.45-15.30

Дронь А К.

Субота

Гурток “Аэробіка”

10.50-12.30

Саковіч Г.П.

Гурток “Драматычны”

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Юныя фалькларысты”

(2 падгр.)

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Нядзеля

Гурток “Турызм і спартыўнае арыентаванне”

паход выхаднога дня

(4 нядзеля месяца)

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

9.00-17.00

Дронь А.К.