• proet.jpg

                      Расклад вучэбных заняткаў  на першае паўгоддзе

                                           2020/2021 навучальнага года

 

V

VI

VII

VIII

IX

 

1

руская літаратура

фіз.культура і зд. біялогія матэматыка грамадазнаўства

панядзелак

 

 

2

руская мова

матэматыка

фіз.культ. і зд

гістор. Беларусі

ням. мова

3

матэматыка

бел. мова

хімія

фіз.к.і зд.

гісторыя Бел.

4

ням. мова

бел.літ

матэматыка

хімія

фіз.к.і хд.

5

фіз.культ. і здароўе

ням. мова

гіст. Беларусі

біялогія

бел.мова

6

 

 

пр.навуч

геаграфія

бел.літ.

7

   

пр.навуч.

   

1

бел.літарат.

бел. мова 

руская літ

прац. нав./ням.м.

інфарматыка

 

аўторак

2

беларуская мова

матэматыка

руск. мова

фізіка

матэматыка

3

руск мова

руск мова

матэматыка

пр.нав./ням.м.

хімія

4

прац. навуч.

гісторыя Бел.

бел.мова

матэматыка

 біялогія

5

матэматыка

ням мова

біялогія

бел. мова

пр.нав.

6

с.гісторыя

пр.нав

інфарм -1

бел. літ

ням. мова

 

7

  пр.нав.

 

   руск.літаратура  

1

бел.мова

геаграфія

руская мова

с гісторыя

фіз. культ. і здар.

 

 

серада

 

2

руская мова

руская мова

матэматыка

фіз. культ і здар.

матэматыка

3

фіз.культ і зд.

руск. літ

ням мова

руск мова

фізіка

4

матэматыка

фіз.культ

фізіка

матэматыка

руск мова

5

чал.і свет

сусв. гіст.

сусв гіст.

фізіка

руск літ.

6

 

 інфарм. -1

фіз.к.і зд.

ням мова

мастацтва

 

7

 

 

 

геаграфія

 с. гісторыя

     

чацвер

 

 

1

ням мова

мастацтва

матэматыка

руск літ.

геаграфія

2

сусв. гісторыя

руск мова

ням мова

руск мова

матэматыка

3

матэматыка

матэматыка

руск літ.

хімія

руск. мова

4

руск літ.

бел.мова

мастацтва

матэматыка

фізіка

5

АБЖ

бел.літ

геграфія

мастацтва

хімія

6

кл. гадзіна

кл. гадзіна

кл. гадзіна

кл.гадзіна

кл.гадзіна

7

     інфарм -2

 

 

1

гадз. зд. і сп.

руск.літаратура

фізіка

бел.літаратура

нямецкая мова

пятніца

 

 

 

 

2

матэматыка

ням. мова

бел. літар.

біялогія

гадз.зд.і сп.

3

бел. мова

гадз.зд.і сп.

матэматыка

белар.мова

матэматыка

4

ням.мова

біялогія

беларуск. мова

матэматыка

фізіка

5

мастацтва

матэматыка

гадз.зд.і сп.

ням.м/інфарм

бел.мова

6

бел.літар.

 інфарм -2

ням.мова

гадз.зд.і сп

геаграфія

 

7

     

інф./ням.м.

   

 

             

                                                        Графік работы аб’яднанняў  па інтарэсах 

Дзень тыдня

Назва

Час правядзення

Кіраўнік

Аўторак

Гурток “Юныя фалькларысты”

(1 падгр.)

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

13.50-14.35

Саковіч Г.П.

Гурток “Юныя фалькларысты”

(2 падгр.)

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

14.45-15.30

Саковіч Г.П.

Серада

Гурток “Юныя фалькларысты”

(2 падгр.)

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

13.50-14.35

Саковіч Г.П.

Гурток “Аэробіка”

14.45-15.30

Саковіч Г.П.

Гурток “Вясёлыя мастакі”

15.45-16.20

16.20-16.30 перапынак

16.30-17.05

Давыдзёнак Т.Б.

Чацвер

Гурток “Юныя фалькларысты”

(1 падгр.)

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

13.50-14.35

Саковіч Г.П.

Гурток “Дэкаратыўны дызайн”

13.50-14.35

14.35-14.45 перапынак

14.45-15.30

Давыдзёнак Т.Б.

Гурток “Юныя фалькларысты”

(2 падгр.)

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі)

14.45-15.30

Саковіч Г.П.

Пятніца

Гурток “Вакальны”

14.45-15.30

Саковіч Г.П.

Гурток “Турызм і спартыўнае арыентаванне”

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

14.45-15.30

15.30-15.45 перапынак

15.45-15.30

Дронь А К.

Субота

Гурток “Аэробіка”

10.50-11.35

Саковіч Г.П.

Гурток “Драматычны”

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Юныя фалькларысты”

(2 падгр.)

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Нядзеля

Гурток “Турызм і спартыўнае арыентаванне”

паход выхаднога дня

(4 нядзеля месяца)

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

9.00-17.00

Дронь А.К.