Экскурсия на хлебозавод
85-летний юбилей Витебской области
Проект "Социальные грядки"
Благотворительная акция для пожилых "От всей души" стартовала в...
О противодействии коррупции
Навагоднія ранішнікі
Падвядзенне вынікаў другой чвэрці

           

Расклад вучэбных заняткаў

на II  паўгоддзе 2022/2023 навучальнага года

 

V

VI

VII

VIII

IX

 

 

0

 

 

інф.гадзіна

 

 

 

 

1

руская літаратура

матэматыка

фіз.культ. і здар.

гісторыя Беларусі

бел. літарат.

панядзелак

 

2

руская мова

руская мова

матэматыка

матэматыка

фіз. к. і зд.

 

3

фіз.культ і зд

беларуская мова

геаграфія

руская мова

матэматыка

 

4

матэматыка

гісторыя Беларусі

фізіка

руская літаратура

руская мова

 

5

сусветная гісторыя

фіз.культ. і здар.

руская мова

фіз.к. і зд.

грамадазн.

 

6

 

інфарматыка-1

руская літаратура

фізіка

бел.мова

 

7

 

   

 

Вял.Айчынная вайна

 

0

 інф.гадзіна

інф.гадзіна

 

інф.гадзіна

інф.гадзіна

АЎТОРАК

 

1

руск.літ.

прац. навуч

ням.мова

геаграфія

матэматыка

 

2

руск.мова

прац. навуч

матэматыка

матэматыка

нямецкая мова

 

3

бел. мова

матэматыка

біялогія

ням.мова

прац.навуч.

 

4

матэматыка

руская мова

інф.(хл)/пр.нав (д)

хімія

сусв.гіст.

 

5

бел.літ.

ням. мова

пр.нав.(хл)/пр.нав(дз)

фізіка

хімія

 

6

чал. і свет

бел.літ.

інф.(дз.)/пр.н.(хл.)

мастацтва

біялогія

 

7

 

 

 

 

інфарматыка-1

 

0

 

   

 

 

СЕРАДА

 

1

бел.літ.

бел.літаратура

гіст. Бел.

інфарм.(дз)/пр.нав(хл)

ням.мова

 

2

бел.мова

фіз.культ. і зд.

ням. мова

матэматыка

руская мова

 

3

матэматыка

беларуская мова

фізіка

ням.мова

бел. мова

 

4

фіз.культ і зд.

матэматыка

бел.мова

бел.мова

матэматыка

 

5

ням.мова

сусв.гісторыя

матэматыка

фіз.культ. і зд.

руск.літ.

 

6

 

нямецкая мова

фіз. культ і здар.

бел.літ.

фізіка

 

7

 

інфарм. – 2

бел.літ. 

геаграфія

фіз. культ. і здар.

 

 

   

 

   

0

 

 

   

 

ЧАЦВЕР

 

1

АБЖ

геаграфія

белар. літаратура

інфарм.(хл)/пр.нав(дз)

гісторыя Беларусі

 

2

руская мова

мастацтва

матэматыка

матэматыка

хімія

 

3

матэматыка

матэматыка

мастацтва

хімія

матэматыка

 

4

сусв.гісторыя

руск.літ.

нямецкая мова

руская мова

геаграфія

 

5

ням.мова

бел. мова

беларуская мова

біялогія

фізіка

 

6

кл. гадзіна

кл. гадзіна

кл. гадзіна

кл. гадзіна

кл. гадзіна

 

7

 

 

 

 

інфарм. – 2

 

0

   

 

 

 

ПЯТНІЦА

 

1

мастацва

біялогія

руская мова

гадз. здар. і спорту

матэматыка

 

2

беларуская мова

ням.мова

гадз. здар. і спорт

бел.мова

біялогія

 

3

нямецкая мова

гадз.зд.і сп.

хімія

матэматыка

сусв.гісторыя

 

4

матэматыка

руская мова

матэматыка

біялогія

гадз.зд.і сп.

 

5

прац. навучанне

матэматыка

сусв.гісторыя

руск.літ.

нямецкая мова

 

6

гадзіна здар. і спорт.

руская літаратура

біялогія

нямецкая мова

бел.. літаратура

 

7

   

 

сусветная гісторыя

 

 

1

   

1. Краязнаўства(ф)

1. Мы – самі (ф)

1.Прафесія маёй мары(ф)

 СУБОТА  

 

Агульнашкольныя     выхаваўчыя і спартыўна-масавыя   мерапрыемствы       Работа гурткоў.                                                                            

 

Агульнашкольныя     выхаваўчыя і спартыўна-масавыя   мерапрыемствы    

Работа гурткоў.                                                                              

 

           

панядзелак

 

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

1

чалавек і свет

белар. літар.

чалавек і свет

белар. літар.

2

матэматыка

белар.мова

матэматыка

белар.мова

3

выяўл. маст.

матэматыка

руская мова

чалавек і свет

4

інф.гадзіна.

выяўл. маст.

асн.бясп.жыцц.

прац. навуч.

5

 

інф.г.

інф.гадзіна.

інф.гадзіна.

6

 

 

 

 

Аўторак

1

фіз.к. і здар.

руская літар.

беларуск.літар.

матэматыка

2

матэматыка

руская мова

матэматыка

руская.мова

3

навуч. пісьму

матэматыка

белар.мова

фіз.к. і здар.

4

навуч. чытанн

музыка

фіз.культ. і зд.

ням.мова

5

 

фіз.к.і здар.

выяўл. маст.

музыка

6

   

 

 

Серада

1

навуч. чытанню

белар. мова

руская літарат.

руская літарат.

2

навуч. пісьму

белар.літ.

матэматыка

руская мова

3

матэматыка

матэматыка

руская мова

матэматыка

4

музыка

асн.бясп.ж.

нямецкая мова

асн.бясп.жыц

5

   

музыка

выяўл. маст

6

   

 

 

Чацвер

0

   

 

 

1

пр.навуч.

чалавек і свет

белар. літарат.

руская літарат.

2

матэматыка

руская мова

ням. мова

матэматыка

3

руская мова

гадз зд. і спорт

матэматыка

нямецкая мова

4

гадз зд. і спорт

руская літ.

бел. мова

гадз зд. і спорт

5

   

гадз зд. і спорт

руская мова

6

   

 

 

Пятніца

0

   

 

 

1

навуч. чытанню

руская. мова

руская літ.

белар. літарат.

2

навуч. пісьму

матэматыка

ням. мова

белар. мова

3

фіз. к. і здар.

прац. навуч.

фіз. к. і здароўе

матэматыка

4

выяўл. маст

фіз. к. і здароўе

руская мова

ням. мова

5

класн. гадзіна

класн. гадзіна

прац. навуч.

фіз. к. і здар

6

 

 

класн. гадзіна

класн. гадзіна

Расклад работы гурткоў і аб’яднанняў па інтарэсах

Дзень тыдня

Назва

Час правядзення

Кіраўнік

Панядзелак

Гурток “Юныя фалькларысты”

(1 падгр.)

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага

раёна”)

Гурток “Юныя фалькларысты”

(2 падгр.)

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

12.50-13.35

13.35-13.50 перапынак

13.50-14.35

14.55-15.40

15.40-15.50 перапынак

15.50-16.35

Саковіч Г.П.

Саковіч Г.П.

Аўторак

Гурток “Турызм і спартыўнае арыентаванне”

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

14.45-15.30

15.30-15.45 перапынак

15.45-16.30

Дронь А К.

Серада

Аб’яднанне па інтарэсах “Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму”

13.50-14.35

Варнічэс Н.А.

Гурток “Дэкаратыўны дызайн”

13.50-14.35

14.35-14.45 перапынак

14.45-15.30

Давыдзёнак Т.Б.

Чацвер

Гурток “Вакальны”

13.50-14.35

Саковіч Г.П.

Гурток “Юныя фалькларысты”

(2 падгр.)

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

14.55-15.40

15.40-15.50 перапынак

15.50-16.35

Саковіч Г.П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя эрудыты”

14.45-15.30

Баравік Т.М.

Пятніца

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя эрудыты”

14.45-15.30

Баравік Т.М.

Гурток “Вясёлыя мастакі”

15.45-16.20

16.20-16.30 перапынак

16.30-17.05

Давыдзёнак Т.Б.

Субота

Гурток “Драматычны”

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

10.50-11.35

11.35-11.45 перапынак

11.45-12.30

Саковіч Г.П.