График работы летнего оздоровительного лагеря "Дружба" - 2024
График работы спортивно-игровой площадки «Непоседы» в период...
Апошні званок - 2024
Порядок приёма детей в 1 класс на 2024/2025 учебный год
ОНТ - показ фильмов
Фестиваль военно-патриотической песни
Футбол для всех!

План

работы 6-га дня на 4 чвэрць

2023/2024 навучальны год

Дата

Мерапрыемства

Час

Адказны

Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання

06.04

Акцыя “Акцыя па добраўпарадкаванні школьнай тэрыторыі “Квітней, мой край”

-

Класныя кіраўнікі 1-9 кл.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця

13.04

Дзень Здароўя.

Вясенні легкаатлетычны крос

09.00-12.30

Арэх Я.І.

Пасяджэнне савета дружыны

Вучоба піянерскага актыва

09.55-10.40

Лявонава Д.В.

Пазакласная работа па фізічнай культуры

10.00-12.30

Арэх Я.І.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі

20.04

Гутарка – практыкум “Без працы мы нікуды”

09.00-09.45

Арэх Я.І.

Пасяджэнне савета дружыны

09.00-09.45

Лявонава Д.В.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”  

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень узаемадзеяння з сям’ёй

27.04

Рэалізацыя праекта “Бацькоўскі ўніверсітэт”

08.00-09.00

Саковіч Г.П.

Класныя кіраўнікі 5-9 кл.

Выстава “Творчасць маёй сям’і”

09.55-10.40

Германовіч Н.М.

Пазакласная работа па фізічнай культуры

09.55-12.30

Арэх Я.І.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”  

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання

04.05

Пазакласная работа па фізічнай культуры

08.00-09.55

Арэх Я.І.

Урок памяці “Дарогай мужнасці”

9.55-10.40

Арэх Я.І.

Пасяджэнне савета дружыны

Вучоба піянерскага актыва

10.50-11.35

Лявонава Д.В.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі

11.05

Дзень Здароўя. Фізкультурнае свята “Мама, тата, я – здаровая сям’я!”

09.00-12.30

Арэх Я.І., Будо Л.І.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі

18.05

Прэзентацыя сучасных прафесій “Аб прафесіях розных, неабходных і важных”

09.00-09.45

Арэх Я.І.

Пасяджэнне савета дружыны

09.55-10.40

Лявонава Д.В.

Пазакласная работа па фізічнай культуры

10.00-12.30

Арэх Я.І.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень узаемадзеяння з сям’ёй

25.05

Рэалізацыя праекта “Бацькоўскі ўніверсітэт”

08.00-09.00

Саковіч Г.П.

Класныя кіраўнікі 5-9 кл.

Святочная лінейка

“Да пабачэння, 9 клас!”

09.00-10.00

Барыла В.І.

Пазакласная работа па фізічнай культуры

09.55-12.30

Арэх Я.І.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”  

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Намеснік дырэктара                                                             В.І. Барыла