План работы на веснавых канікулах 2023/2024 навучальнага года
Торжественная линейка, посвящённая Дню Конституции
Конкурсная программа "А ну-ка, бабушки!"
К 35-летию вывода советских войск из Афганистана
Сбор дружины "Юным пионерам-героям посвящается"
Спортландия "Веселые старты"
Встреча с военным комиссаром Глубокского и Шарковщинского...

План

работы 6-га дня на 3 чвэрць

2023/2024 навучальны год

Дата

Мерапрыемства

Час

Адказны

Дзень узаемадзеяння з сям’ёй

13.01

Ток - шоу “Не дзіцячыя свавольствы”

09.55-10.40

Попель С.В.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі

20.01

Час зносін “Усе прафесія патрэбныя, усе прафесія важныя”

09.00-09.45

Арэх Я.І.

Пасяджэнне савета дружыны

Вучоба піянерскага актыва

09.55-10.40

Лявонава Д.В.

Пазакласная работа па фізічнай культуры

10.00-12.30

Арэх Я.І.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця

27.01

Дзень Здароўя. Лыжныя гонкі

09.00-12.30

Арэх Я.І.

Пасяджэнне савета дружыны

09.00-09.45

Лявонава Д.В.

Рэалізацыя праекта “Бацькоўскі ўніверсітэт”

09.00-10.00

Саковіч Г.П.

Класныя кіраўнікі 5-9 кл.

Гульня “А што я ведаю пра сваю сям’ю?”

09.55-10.40

Лявонава Д.В

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”  

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання

03.02

Пазакласная работа па фізічнай культуры

08.00-09.55

Арэх Я.І.

Віктарына “Быць патрыётам – быць грамадзянінам”

09.55-10.40

Арэх Я.І.

Пасяджэнне савета дружыны

Вучоба піянерскага актыва

10.50-11.35

Лявонава Д.В.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця

10.02

Дзень Здароўя.

Першынства па стральбе                                                    

09.00-12.30

Арэх Я.І.

Урок мужнасці “Юныя героі вялікай вайны”

09.55-10.40

Лявонава Д.В.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі

17.02

Акцыя “Клопат”

09.00-09.45

Арэх Я.І.

Пасяджэнне савета дружыны

09.00-09.45

Лявонава Д.В.

Фотавыстава “Прыгажосць зімовай прыроды”

09.55-10.40

Лявонава Д.В.

Пазакласная работа па фізічнай культуры

10.00-12.30

Арэх Я.І.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень узаемадзеяння з сям’ёй

24.02

Рэалізацыя праекта “Бацькоўскі ўніверсітэт”

08.00-09.00

Саковіч Г.П.

Класныя кіраўнікі 5-9 кл.

Эстафета меркаванняў “Усякая справа ставіцца, чалавекам славіцца”

09.55-10.40

Будо Л.І.

Пазакласная работа па фізічнай культуры

09.55-12.30

Арэх Я.І.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”  

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання

02.03

Пазакласная работа па фізічнай культуры

08.00-09.55

Арэх Я.І.

Кіналекторый “Трагедыя і боль беларускай зямлі”

09.55-10.40

Арэх Я.І.

Пасяджэнне савета дружыны

Вучоба піянерскага актыва

10.50-11.35

Лявонава Д.В.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця

09.03

Дзень Здароўя

Алімпійскія надзеі

09.00-12.30

Арэх Я.І.

Лекторый “Ты маеш правы, але і абавязкі маеш”

09.55-10.40

Саковіч Г.П.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі

16.03

Экскурсія “Прафесіі майго аграгарадка”

09.00-09.45

Арэх Я.І.

Пасяджэнне савета дружыны

09.55-10.40

Лявонава Д.В.

Пазакласная работа па фізічнай культуры

10.00-12.30

Арэх Я.І.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень узаемадзеяння з сям’ёй

23.03

Рэалізацыя праекта “Бацькоўскі ўніверсітэт”

08.00-09.00

Саковіч Г.П.

Класныя кіраўнікі 5-9 кл.

Інтэлект-гульня па прафілактыцы шкодных звычак “Я ведаю”.

09.55-10.40

Германовіч Н.М.

Пазакласная работа па фізічнай культуры

09.55-12.30

Арэх Я.І.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”  

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Намеснік дырэктара па асноўнай дзейнасці                          В.І.Барыла