План работы на веснавых канікулах 2023/2024 навучальнага года
Торжественная линейка, посвящённая Дню Конституции
Конкурсная программа "А ну-ка, бабушки!"
К 35-летию вывода советских войск из Афганистана
Сбор дружины "Юным пионерам-героям посвящается"
Спортландия "Веселые старты"
Встреча с военным комиссаром Глубокского и Шарковщинского...

План

работы 6-га дня на 2 чвэрць

2023/2024 навучальны год

Дата

Мерапрыемства

Час

Адказны

Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця

11.11

Гуьня-віктарына “Моладзь за здаровы лад жыцця”

09.00-09.45

Лявонава Д.В.

Дзень Здароўя

09.00-12.30

Арэх Я.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя эрудыты”

10.50-11.35

11.45-12.30

Баравік Т.М.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі

18.11

Дыялогавая пляцоўка

“Як вызначыцца з выбарам прафесіі”

09.55-10.40

Саковіч Г.П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя эрудыты”

09.00-09.45

09.55-10.40

Баравік Т.М.

Пасяджэнне савета дружыны. Вучоба піянерскага актыва

09.00-09.45

Лявонава Д.В.

Пазакласная работа па фізічнай культуры

09.55-12.30

Арэх Я.І.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”  

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень узаемадзеяння з сям'ёй

25.11

Пасяджэнне савета дружыны

09.00-09.45

Лявонава Д.В.

Дыскусія “Што такое духоўнае багацце чалавека”

09.55-10.40

Баравік Т.М.

Пазакласная работа па фізічнай культуры

09.55-12.30

Арэх Я.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя эрудыты”

10.50-11.35

11.45-12.30

Баравік Т.М.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання

02.12

Пазакласная работа па фізічнай культуры

08.30-09.50

Арэх Я.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя эрудыты”

09.00-09.45

09.55-10.40

Баравік Т.М.

Конкурс “Трапны стралок”

09.55-10.40

Арэх Я.І.

Пасяджэнне савета дружыны.

Вучоба піянерскага актыва

10.50-11.35

Лявонава Д.В.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця

09.12

Інтэрактыўны занятак “Вывучаем, ведаем выконваем”.

09.00-12.30

Лявонава Д.В.

Дзень Здароўя

09.00-12.30

Арэх Я.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя эрудыты”

10.50-11.35

11.45-12.30

Баравік Т.М.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі

16.12

Віктарына “Ваенныя   прафесіі”

09.00-09.45

Арэх Я.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя эрудыты”

09.00-09.45

09.55-10.40

Баравік Т.М.

Пасяджэнне савета дружыны. Вучоба піянерскага актыва

09.55-10.40

Лявонава Д.В.

Пазакласная работа па фізічнай культуры

09.55-12.30

Арэх Я.І.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”  

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень узаемадзеяння з сям’ёй

23.12

Пасяджэнне савета дружыны

09.00-09.45

Лявонава Д.В.

Завочнае падарожжа

“Я родным краем ганаруся і ведаю – я не адзін”

09.55-10.40

Кажамяка С.І.

Пазакласная работа па фізічнай культуры

09.55-12.30

Арэх Я.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя эрудыты”

10.50-11.35

11.45-12.30

Баравік Т.М.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

       10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Намеснік дырэктара па асноўнай дзейнасці                         В.І.Барыла