График работы летнего оздоровительного лагеря "Дружба" - 2024
График работы спортивно-игровой площадки «Непоседы» в период...
Апошні званок - 2024
Порядок приёма детей в 1 класс на 2024/2025 учебный год
ОНТ - показ фильмов
Фестиваль военно-патриотической песни
Футбол для всех!

Дата

Мерапрыемства

Час

Адказны

Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання

02.09

Пазакласная работа па фізічнай культуры

08.30-09.50

Арэх Я.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя эрудыты”

09.00-09.45

09.55-10.40

Баравік Т.М.

Вусны часопіс “З вытокаў роднай мовы”

09.55-10.40

Арэх Я.І.

Пасяджэнне савета дружыны.

Вучоба піянерскага актыва

10.50-11.35

Лявонава Д.В.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

     10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця

09.09

 Журнал-прэзентацыя “Шкодныя звычкі: ворагі ці сябры”

09.00-09.45

Арэх Я.І.

Дзень Здароўя

09.00-12.30

Арэх Я.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя эрудыты”

10.50-11.35

11.45-12.30

Баравік Т.М.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

     10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі

16.09

Гадзіна патрыятызму “Мы –адзіныя. Мы – сэрца вялікай краіны”

09.00-09.45

Арэх Я.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя эрудыты”

09.00-09.45

09.55-10.40

Баравік Т.М.

Інтэрактыўная гульня  “Парад прафесій”

09.55-10.40

Лявонава Д.В.

Пазакласная работа па фізічнай культуры

09.55-12.30

Арэх Я.І.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка” 

     10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень узаемадзеяння з сям'ёй

23.09

Пасяджэнне савета дружыны. Вучоба піянерскага актыва

09.00-09.45

Лявонава Д.В.

Творчая майстэрня “Сямейныя традыцыі”

09.55-10.40

Попель С.В.

Пазакласная работа па фізічнай культуры

09.55-12.30

Арэх Я.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя эрудыты”

10.50-11.35

11.45-12.30

Баравік Т.М.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

     10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень традыцый ўстановы адукацыі

30.09

Пазакласная работа па фізічнай культуры

08.30-09.50

Арэх Я.І.

Акцыя “Быць педагогам – ганарова!” (віншаванні педагогаў-ветэранаў)

09.55-10.40

Лявонава Д.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя эрудыты”

09.00-09.45

09.55-10.40

Баравік Т.М.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

     10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання

07.10

Пазакласная работа па фізічнай культуры

08.30-09.50

Арэх Я.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя эрудыты”

09.00-09.45

09.55-10.40

Баравік Т.М.

“Пошта дабра” – рассыланне паштовак пажылым людзям, ветэранам педагагічнай працы

09.55-10.40

Арэх Я.І.

Пасяджэнне савета дружыны.

Вучоба піянерскага актыва

10.50-11.35

Лявонава Д.В.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

     10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця

14.10

Круглы стол “Збан мудрых думак аб здароў’і”

09.00-12.30

Будо Л.І.

Дзень Здароўя

09.00-12.30

Арэх Я.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя эрудыты”

10.50-11.35

11.45-12.30

Баравік Т.М.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

     10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі

21.10

Часопіс-прэзентацыя “Рамяствы і промыслы зямлі беларускай”

09.00-09.45

Арэх Я.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя эрудыты”

09.00-09.45

09.55-10.40

Баравік Т.М.

Інтэрактыўная гульня  “Парад прафесій”

09.55-10.40

Лявонава Д.В.

Пазакласная работа па фізічнай культуры

09.55-12.30

Арэх Я.І.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка” 

     10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Дзень узаемадзеяння з сям’ёй

28.10

Пасяджэнне савета дружыны

09.00-09.45

Лявонава Д.В.

Свята “Восеньскі кірмаш”

09.55-10.40

Германовіч Н.Н.

Пазакласная работа па фізічнай культуры

09.55-12.30

Арэх Я.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя эрудыты”

10.50-11.35

11.45-12.30

Баравік Т.М.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

     10.50-11.35

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Намеснік дырэктара па асноўнай дзейнасці                         В.І.Барыла