Беседа о профилактике киберпреступности и наркомании
Встреча с медицинскими работниками
Творческий конкурс
Віншуем з перамогай!
Международный день энергосбережения
ШАГ "Гордость за Беларусь. Здоровье каждого из нас - главная...
План работы на асенніх канікулах 2021/2022 гавучальнага года

План

работы 6-га дня на 4 чвэрць

2020/2021 навучальны год

Дата

Мерапрыемства

Час

Адказны

10.04

Пазакласная работа па фізічнай культуры

9.00-13.00

Хуцкі А.П.

Мой родны край Глыбоччына (5-9 кл.)

9.00-09.45

Класныя кіраўнікі

Дзень Здароўя. Вясенні крос

(у рамках раённага месячніка “Здаровы я – здаровая краіна”)

9.55- 12.30

Хуцкі А.П.

Збор дружыны “Гагарынскі старт”

9.55-10.40

Лявонава Д.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Вучымся жыць у міры і згодзе”

10.50-11.35

11.35-11.45 (перапынак)

11.45-12.30

Будо Л.І.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

10.50-11.35

Саковіч Г.П.

Гурток “Юныя фалькларысты”

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

17.04

Пазакласная работа па фізічнай культуры

9.00-13.00

Хуцкі А.П.

Мой родны край Глыбоччына (8-9 кл.)

9.00-9.45

Класныя кіраўнікі

Пасяджэння савета дружыны.

Вучоба піянерскага актыва

9.55-10.40

Лявонава Д.В.

Бібліятэчная гадзіна «Рэха даўніх часоў»

9.55-10.40

Гражэўская С.Ц.

Аб’яднанне па інтарэсах “Вучымся жыць у міры і згодзе”

09.55-10.40

10.40-10.50 перапынак)

10.50-11.35

Будо Л.І.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

10.50-11.35

Саковіч Г.П.

Гурток “Юныя фалькларысты”

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

24.04

Пазакласная работа па фізічнай культуры

09.00-13.00

Хуцкі А.П.

Мой родны край Глыбоччына (5-9 кл.)

09.00-09.45

Класныя кіраўнікі

Літаратурная вечарына “Чарнобыль – чорны боль”

09.55-10.40

Лявонава Д.В.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

10.50-11.35

Саковіч Г.П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Вучымся жыць у міры і згодзе”

10.50-11.35

11.35-11.45 (перапынак)

11.45-12.30

Будо Л.І.

Гурток “Юныя фалькларысты”

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

08.05

Пазакласная работа па фізічнай культуры

09.00-13.00

Хуцкі А.П.

Мой родны край Глыбоччына (5-9 кл.)

09.00-09.45

Класныя кіраўнікі

Дзень Здароўя. Спартыўна-патрыятычная гульня “Зарніца”

9.55- 12.30

Хуцкі А.П.

Урачысты мітынг, прысвечаны Дню Перамогі “Подзвігу народа – жыць”

Лявонава Д.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Вучымся жыць у міры і згодзе”

10.50-11.35

11.35-11.45 (перапынак)

11.45-12.30

Будо Л.І.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

10.50-11.35

Саковіч Г.П.

Гурток “Юныя фаькларысты”

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

15.05

Пазакласная работа па фізічнай культуры

09.00-13.00

Хуцкі А.П.

Мой родны край Глыбоччына (8-9 кл.)

09.00-09.45

Класныя кіраўнікі

Конкурс сямейных   “Парад смакавых прыярытэтаў”

09.55-10.40

Лявонава Д.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Вучымся жыць у міры і згодзе”

09.55-10.40

10.40-10.50 (перапынак)

10.50-11.35

Будо Л.І.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

10.50-11.35

Саковіч Г.П.

Гурток “Юныя фалькларысты”

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

22.05

Пазакласная работа па фізічнай культуры

09.00-13.00

Хуцкі А.П.

Мой родны край Глыбоччына (5-9 кл.)

09.00-09.45

Класныя кіраўнікі

Пасяджэнне савета дружыны. Збор дружыны “Дзень піянерскага сяброўства”

09.55-10.40

Лявонава Д.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Вучымся жыць у міры і згодзе”

10.50-11.35

11.35-11.45 (перапынак)

11.45-12.30

Будо Л.І.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

10.50-11.35

Саковіч Г.П.

Гурток “Юныя фалькларысты”

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

29.05

Пазакласная работа па фізічнай культуры

09.00-13.00

Хуцкі А.П.

Мой родны край Глыбоччына (8-9 кл.)

09.00-09.45

Класныя кіраўнікі

Свята апошняга званка

09.55-10.40

Барыла В.І.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Аэробіка”

10.50-11.35

Саковіч Г.П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Вучымся жыць у міры і згодзе”

10.50-11.35

11.35-11.45 (перапынак)

11.45-12.30

Будо Л.І.

Гурток “Юныя фалькларысты”

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

                                                                          Намеснік дырэктара па асноўнай дзейнасці                         В.І.Барыла