Беседа о профилактике киберпреступности и наркомании
Встреча с медицинскими работниками
Творческий конкурс
Віншуем з перамогай!
Международный день энергосбережения
ШАГ "Гордость за Беларусь. Здоровье каждого из нас - главная...
План работы на асенніх канікулах 2021/2022 гавучальнага года

 

План

работы 6-га дня на 2 чвэрць

2020/2021 навучальны год

Дата

Мерапрыемства

Час

Адказны

14.11

Пазакласная работа па фізічнай культуры

09.00-13.00

Хуцкі А.П.

Мой родны край Глыбоччына (5-9 кл.)

09.00-09.45

Класныя кіраўнікі

Дзень Здароўя . Дзень гімнаста

09.00-12.30

Хуцкі А.П.

Пасяджэнне савета дружыны. Вучоба піянерскага актыва

09.55-10.40

Лявонава Д.В.

Гурток “Аэробіка”

10.50-11.35

Саковіч Г.П.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Юныя фалькларысты”

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

21.11

Пазакласная работа па фізічнай культуры

09.00-13.00

Хуцкі А.П.

Мой родны край Глыбоччына (8-9 кл.)

09.00-09.45

Класныя кіраўнікі

Кніжная выстава “Я здароўе зберагу – сам сабе дапамагу”

Гадзіна здароўя “Мв выбіраем ЗЛЖ”

09.55-10.40

Гражэўская С.Ц.

Лявонава Д.В.

Гурток “Аэробіка”

10.50-11.35

Саковіч Г.П.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Юныя фалькларысты”

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

28.11

Пазакласная работа па фізічнай культуры

09.00-13.00

Хуцкі А.П.

Мой родны край Глыбоччына (5-9 кл.)

09.00-09.45

Класныя кіраўнікі

Круглы стол “Папярэджаны – узброены” (у рамках раённага месячніка “Разам мы справімся”)

09.55-10.40

Варнічэс Н.А.

Гурток “Аэробіка”

10.50-11.35

Саковіч Г.П.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Юныя фалькларысты”

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

05.12

Пазакласная работа па фізічнай культуры

09.00-13.00

Хуцкі А.П.

Мой родны край Глыбоччына (8-9 кл.)

09.00-09.45

Класныя кіраўнікі

Пасяджэнне савета дружыны. Вучоба піянерскага актыва

09.55-10.40

Лявонава Д.В.

Гурток “Аэробіка”

10.50-11.35

Саковіч Г.П.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Юныя фалькларысты”

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

12.12

Пазакласная работа па фізічнай культуры

09.00-13.00

Хуцкі А.П.

Мой родны край Глыбоччына (5-9 кл.)

09.00-09.45

Класныя кіраўнікі

Дзень Здароўя.

Першынства па шашках

09.00-12.30

Хуцкі А.П.

Відэасалон   “Падлетак і закон” (у рамках раённага месячніка “Змяні жыццё да лепшага – пачні з сябе”)

09.55-10.40

Будо Л.І.

Гурток “Аэробіка”

10.50-11.35

Саковіч Г.П.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Юныя фалькларысты”

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі Глыбоцкага раёна”)

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

19.12

Пазакласная работа па фізічнай культуры

09.00-13.00

Хуцкі А.П.

Мой родны край Глыбоччына (8-9 кл.)

09.00-09.45

Класныя кіраўнікі

Калектыўна-творчыя справы “Калядныя фантазіі”

09.55-10.40

Лявонава Д.В.

Гурток “Аэробіка”

10.50-11.35

Саковіч Г.П.

Драматычны гурток

10.50-11.35

Попель С.В.

Гурток “Юныя фалькларысты”

(ДУДА “Цэнтр дзяцей і моладзі)

11.45-12.30

Саковіч Г.П.

Намеснік дырэктара па асноўнай дзейнасці                             В.І.Барыла